باشگاه کوهنوردان آزاد خراسان

کوهنوردی ما با برنامه است اما بدون تشکیلات

پیمایش مسیر طالقان - دره سه هزار تنکابن

بسمه تعالی

قصد داریم دره سه هزار را از مسیر طالقان روستای پراچان تا آبگرم تنکابن بپیمائیم.  زمانبندی برنامه عبارتست از:

٢٧/۵:  حرکت از مشهد

٢٨/۵:  تهران - طالقان - روستای پراچان - شروع راهپیمائی

٢٩/۵:  آبگرم تنکابن

٣٠/۵: ساحل تنکابن - برگشت به مشهد

انشاالله

نفرات:  هادی خاوری - اسمعیل دزیانی - مجتبی دزیانی

 

+ اسمعیل دزیانی ; ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸۸
    پيام هاي ديگران ()   

صعود قلم برنامه ای موفق - مرداد ماه 1388

به نام خداوند مهربان

صعود قلم،  در ادامه برنامه های  ظاهرا ٣ دوره قبلی   بار دیگر با تحرک وبلاگ نویسان توسط آقای صالحی و دیگر دست اندرکاران با موفقیت در مشهد - بینالود در ٩و ١٠ مردادماه ١٣٨٨به اجرا درآمد.  اجرای چنین برنامه ای نشان از ظرفیت بالای فعالیتهای گروهی را دارد.  دوستانی که با قبول  مسئولیت واقعا سنگین، چنین برنامه ای را به اجرا در می اورند شایسته تجلیل و قدردانی می باشند.  من هم به نوبه خودم از ایشان که قبول مسئولیت نمودند و هم از آقای گروسی - از مربیان توانمند همدان -  که مسئولیت فنی برنامه را داشتند و انصافا حضورشان بسیار موثر بود و هم از دوستان دیگری که برای برنامه تلاش نمودند و من از تلاش ایشان آگاهی پیدا نکردم صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم.  ضمنا از همراهی باشگاه آزادگان مشهد که فضای مناسبی را جهت تجمع کوهنوردان در اختیار گذاشت نیز سپاسگزارم.

اما چند نکته:

١-  مناسب بود تمامی دوستان حداقل بیمه ورزشی داشته باشند یا  آقای صالحی همه را بیمه (مسئولیت) می نمودند.  اگر چنین کرده اند من مطلع نشدم.

٢- انگیزه صعود قلم، تجمع وبلاگ نویسان برای یک کوهنوردی صرف نیست بلکه تشریک مساعی راجع به مسائل کوهنوردی توسط عده ای از قلم بدستان این ورزش می باشد. لذا می بایست برنامه ای هم در این جهت تدارک دیده می شد.  البته  در این برنامه با دعوت از تک تک کوهنوردان،  برای ایجاد چنین فرصتی تلاش شد.  اما به نظر من چون سازمان یافته نبود و دستور کار مشخصی نداشت نتیجه آن موثر نبود.

٣- و نکته آخر اینکه برنامه را می شود با نظم بیشتری به اجرا درآورد.  و کلید آن اینستکه برنامه با قالبی طرح شود و آن قالب به همه ابلاغ شود آنگاه شرکت کنندگان خود را ملزم به اجرای آن می بینند.

 

+ اسمعیل دزیانی ; ۸:٤٦ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸۸
    پيام هاي ديگران ()