باشگاه کوهنوردان آزاد خراسان

کوهنوردی ما با برنامه است اما بدون تشکیلات

قله خلنو

وَالْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذى دَلَّنا عَلَى التَّوْبَةِ الَّتى لَمْ‏نُفِدْها اِلاّ مِنْ فَضْلِهِ،
سپاس خداى را که ما را به توبه و بازگشت راهنمایى کرد که این حقیقت را جز از عطاى او نیافتیم،

بالاخره انتظار دوست عزیزم آقای هادی خاوری به پایان رسید و مسافرتی به تهران برایم پیش آمد. وعده گذاشته بودیم در موقعیت پیش آمده برنامه ای هم برای صعود به قله خلنو طراحی نمائیم. با توجه به ارتفاع قله ۴٣٨۶ متر به چند نفر از دوستان اعلام کردیم. که نهایتا تیم  از ٣ نفر شامل هادی (سرپرست) مرتضی(فیلمبردار) و بنده کوچکتر شکل گرفت. بلیط نیشابور تهران و برعکس را بدلیل نبودن بلیط مناسب تهیه کردیم. و روز پنجشنبه ١۵ اردیبهشت مشهد را به قصد تهران ترک کردیم. نیمه شب به تهران رسیدیم و مهمان دوست مرتضی آقای عباسی بودیم. روز جمعه ٩ صبح با مترو و بر اساس اطلاعاتی که از عشق کوه گرفته بودیم به ایستگاه علم و صنعت رفتیم. به فشم و از آنجا به لالون رفته بلافاصله راهپیمائی را شروع کردیم. عمده سطح جبهه های شمالی را برف پوشانده بود. هوا بسیار خوب و تقریبا صاف. ....

 

 

+ اسمعیل دزیانی ; ٩:۱۸ ‎ق.ظ ; شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩٠
    پيام هاي ديگران ()   

قله کمردمرد - کاشمر - فروردین 90

به نام خدا

یکی از ثمرات اجتماع سالانه کوهنوردان وبلاگ نویس حضورم در این برنامه به واسطه آشنائی با مهران کوه و سرکار خانم خواجه زاده بود. در تقویم ورزشی ۶ ماهه باشگاه آزادگان نام ایشان را دیدم و با توجه به عدم همراهی دوستان در برنامه ریزی واجرای برنامه ها تصمیم گرفتم اولین بار با این باشگاه به کوه بروم. و گامی دیگر برای کوهنوردی آزاد بردارم.

پس از تکمیل فرم ثبت نام و آگاهی از ساعت حرکت باشگاه را ترک کردم. روز پنجشنبه ساعت ١۵:۴٠ مشهد را به قصد کاشمر ترک کردیم. مینی بوس متشکل از ٢٠ نفر و به سرپرستی خانم خواجه زاده بود.

+ اسمعیل دزیانی ; ۸:٠۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠
    پيام هاي ديگران ()