باشگاه کوهنوردان آزاد خراسان

کوهنوردی ما با برنامه است اما بدون تشکیلات

بینالود آب نطلبیده - مرداد 1393

برنامه ای برای رفتن به بینالود نداشتم و پیشنهاد مجتبی را نیز برای این برنامه موکول به  تصمیم گیری در مورد برنامه ای خارج از استان وانهادم. اما از انجائی که در خودم رخوت و سستی احساس می کردم نقد را به نسیه ندادم و برنامه را پیگیری کردم تا نهایتا مقرر شد روز عید فطر حرکت کنیم. بعد از ظهر روز سه شنبه با ماشین مجتبی به سمت فریزی رفتیم و راهپیمائی را شروع کردیم. پس از 5 ساعت در ساعت 10 شب به جانپناه مدرس رسیدیم. خاطره بینالودهای قبلی مخصوصا صعود قلم و همنورد خوب بیرجندی آقای صالحی زنده شد. 

صبح روز بعد ساعت 8:30  به قله رسیدیم و ...

پس از مدتی دوری از کوه و با توجه به پایان ماه مبارک رمضان احساس کردم از ذخیره توان استفاده کرده ام که با ایده هایی که در سر دارم باید برنامه حدی برای افزایش توان جسمی بصورت مرتب تدارک ببینم.

+ اسمعیل دزیانی ; ٥:٥٩ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ امرداد ۱۳٩۳
    پيام هاي ديگران ()   

شرکت در دوره پیشرفته برف - خرداد 1393

دو سالی بود مصمم به شرکت در دوره پیشرفته برف بودم. خبر برگزاری کلاس در مشهد زمانی به من می رسید که کلاس تمام شده بود. بنابراین کشیک اخبار هیئتها و گروههای دیگر استانها  را می کشیدم. یک گروه در ساری بدلایلی از تشکیل کلاس انصراف داد و نهایتا موفق شدم در هیئت نوشهر این دوره را بگذرانم. کلاس با چهار نفر با مدرسی آقای تشکیل شد و جالب اینکه هر کدام از ما  از یک شهرستان بودیم.از کلاردشت، نوشهر، تنکابن، مشهد و مدرس هم از همدان.دوره در قرارگاه جدید  رودبارک در حالی برگزار شد که غیر از ما و سرایدار آن کسی دیگری در آنجا نبود. محیط صمیمی و خوبی ایجاد شده بود.

+ اسمعیل دزیانی ; ٥:٤٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ امرداد ۱۳٩۳
    پيام هاي ديگران ()