صعود قلم برنامه ای موفق - مرداد ماه 1388

به نام خداوند مهربان

صعود قلم،  در ادامه برنامه های  ظاهرا ٣ دوره قبلی   بار دیگر با تحرک وبلاگ نویسان توسط آقای صالحی و دیگر دست اندرکاران با موفقیت در مشهد - بینالود در ٩و ١٠ مردادماه ١٣٨٨به اجرا درآمد.  اجرای چنین برنامه ای نشان از ظرفیت بالای فعالیتهای گروهی را دارد.  دوستانی که با قبول  مسئولیت واقعا سنگین، چنین برنامه ای را به اجرا در می اورند شایسته تجلیل و قدردانی می باشند.  من هم به نوبه خودم از ایشان که قبول مسئولیت نمودند و هم از آقای گروسی - از مربیان توانمند همدان -  که مسئولیت فنی برنامه را داشتند و انصافا حضورشان بسیار موثر بود و هم از دوستان دیگری که برای برنامه تلاش نمودند و من از تلاش ایشان آگاهی پیدا نکردم صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم.  ضمنا از همراهی باشگاه آزادگان مشهد که فضای مناسبی را جهت تجمع کوهنوردان در اختیار گذاشت نیز سپاسگزارم.

اما چند نکته:

١-  مناسب بود تمامی دوستان حداقل بیمه ورزشی داشته باشند یا  آقای صالحی همه را بیمه (مسئولیت) می نمودند.  اگر چنین کرده اند من مطلع نشدم.

٢- انگیزه صعود قلم، تجمع وبلاگ نویسان برای یک کوهنوردی صرف نیست بلکه تشریک مساعی راجع به مسائل کوهنوردی توسط عده ای از قلم بدستان این ورزش می باشد. لذا می بایست برنامه ای هم در این جهت تدارک دیده می شد.  البته  در این برنامه با دعوت از تک تک کوهنوردان،  برای ایجاد چنین فرصتی تلاش شد.  اما به نظر من چون سازمان یافته نبود و دستور کار مشخصی نداشت نتیجه آن موثر نبود.

٣- و نکته آخر اینکه برنامه را می شود با نظم بیشتری به اجرا درآورد.  و کلید آن اینستکه برنامه با قالبی طرح شود و آن قالب به همه ابلاغ شود آنگاه شرکت کنندگان خود را ملزم به اجرای آن می بینند.

 

/ 2 نظر / 32 بازدید
کلماتی از یک کوهنورد

سلام با گزارش کوچک صعود قلم آپم و بیصبرانه مشتاق دیدار مجدد شما در صعود های بعدی موفق باشید بدورد